درباره ما

فروشگاه جانبی لازم را بیشتر بشناسید

فروشگاه اینترنتی جانبی لازم ، از سال 1398 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر آغاز کرد و در سال 1400 نیز فعالیت خود را بصورت اینترنتی و در قالب وبسایت و شبکه های اجتماعی در زمینه های بیشتری گسترش داد تا بتواند خدمات خود را هرچه  بهتر به مشتریان خود ارائه کند.

هدف این فروشگاه ارائه اجناس مختلف به صورت تکی با قیمت عمده ، همراه با تنوع زیاد و پشتیبانی 24 ساعته می باشد تا مشتریان بتوانند با خیال راحت نسبت به خرید اقدام نمایند. خرید از ما به صورت آنلاین بوده و کلیه مراحل به صورت فوری و کمتر از 5 دقیقه انجام خواهد شد.

کیفیت محصولات ما 90%
قیمت محصولات ما 95%

محصولات با کیفیت

0
محصول

ارسال سراسری

0
ارسال موفق به مشتری

مشتریان وفادار

0
کاربر ثابت

جانبی لازم در کنار شما

جانبی لازم در کنار شما روز به روز درحال بزرگ شدن است و تلاش می کند تا نیاز های کاربران خود را به راحتی هر چه تمام ‌تر برآورده کند و با ارائه تخفیف‌ های مناسبتی و فصلی ، همواره تجربه خریدی خوب و مقرون ‌به ‌صرفه را برای مشتریان  ایجاد نماید.

جانبی لازم همواره معتقد بر این اصل می باشد که کاربران و مشتریان باید انتخاب شایسته و مطمئنی داشته باشند. در پایان امیدواریم تا بتوانیم موجب رضایت کاربران و مشتریان جانبی لازم شده باشیم و در ارائه ی هرچه بهتر خدمات به مشتریان عزیز سربلند باشیم.

پرطرفدارترین کالاها

کالاهای محبوب دیجیتال

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی سریع مشتریان

ارسال سریع محصولات

پشتیبانی سریع مشتریان

ثبت سفارش آسان

رویه ثبت سفارش آسان